Yönlendirme Tabelası

You are here:

Yönlendirme Tabelası

Yönlendirme Tabelası Nedir ?

Yönlendirme tabela, adından da anlaşılacağı üzere mekanınızın yerini belirten tabela modelleri olarak karşınıza çıkıyor.

İşaret tabelaları olarak kullanılan ve özellikle trafik çalışmalarında tercih edilen tabela modelleridir.

Yönlendirme tabelaları kamuların ortak kullanım noktalarında park ve iş merkezleri gibi bir çok yerde kullanılan adı gibi yön vermek amaçlı yaptırımlardır.

İç ve dış mekân olmak üzere iki farklı yerde kullanılmaktadır. Buralar genellikle parklar iş merkezleri okullar fabrikalar gibi yerlerdir. Yönlendirme tabelası kullanıldıkları yerlerin daha düzenli ve daha ulaşılır olması ile beraber hangi bölümlerin hangi tarafarda olduğunun gösterilmesine yardımcı olurlar. Polikarbon, ahşap ,vinil ,alüminyum gibi malzemelerden üretilebilirler. Tüm anahtar etiketler yönlendirmeler ikaz levhaları kullanılır.

Kurumsal firmalar, daha gösterişli ve daha dikkat çekici modelleri tercih ediyorlar, bu sayede insanlar acaba ne var düşüncesi ile de bu adreslere doğru yöneliyorlar. Profesyonel çalışmaların eseri olan bu ürünleri sizler de detaylı bir şekilde incelemek ve en azından ürünler hakkında bilgi almak isterseniz hiç vakit kaybetmeden ofislerimizde yerlerinizi alabilirsiniz.

Apak Reklam Mimarlık AŞ

 

Yol Tabelasi turk hava yollari yol yon tabela reflektif

Tabela ve Reklam Hizmetleri

Tabela; kurum ve kuruluşların firma isimleri ve logolarının yer aldığı bulunduğu mekanı, yeri ve alanı belirleyen bir reklam aracıdır. Tabelalarla yönlendirmek, bilgi vermek, tanıtmak, duyurmak, kampanya oluşturmak, ürün veya hizmetlerini sergilemek amaçlıda kullanılmaktadır. Tabelalar ile görsel reklamlarla genellikle dış mekan (outdoor) için ( bina, yol, cephe, duvar, cam, açık alan vs. ) tercih edilmektedir. Kapalı alanlarda (indoor), görsel pano, yönlendirme, kampanya, afiş, tanıtım, stand, görsel reklam kaplama, folyo giydirme, tablo, çerçeve, banko tabelaları, ürün markaları vb. gibi belli kalıplar halinde monte edilerek kurulan ürünler veya platformlara denir.

İstanbul başta olmak üzere müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kurumsal ve bayii müşterilerimizin de Türkiye’nin her iline ve ilçesine de hizmet vermeye devam ediyoruz. Yeni bir yer açıyorsunuz ve tabelasını kime yaptıracaksınız bilmiyor musunuz? O zaman bu aşamada size Apak Reklam; size Tabela ve Reklam ekibi yardımcı olacak. 15 yıllık tecrübe ve birikimimiz ile profesyonel ekibimizle reklam tabela işinizi en iyi ve en doğru kurumsal kimliğinize uygun şekilde, işletmenize teslim etmeyi hedeflemekteyiz.

Işıklı & ışıksız reklam panosu tabelası, işletmenizin ve markanızın görsel ve kalitesini sağlar ayrıca bilinirliğinizi artırır. Profesyonel tabela reklam imalat ve montaj ekibimiz ile tüm Türkiye’ye tabela, araç giydirme, cam giydirme, totem tabela, cephe giydirme, mimari yönlendirme sistemleri, led, neon, strafor, kutu harf, pleksi akrilik, dijital baskı, banko, mağaza dekorasyon, raf sistemleri, görsel panolar, afiş, pano, display, tanıtım ürünlari gibi birçok reklam ihtiyacınızı tek bir noktadan tam hizmet ajansı gibi faydalana bilmektesiniz. Ölçü keşiften projelendirmeye, tasarımdan üretime, imalattan montajına, uygulamadan satışına, satış sonrası hizmetten yedek parçasına kadar garantili hizmetler sunuyoruz.

 

yol tabelasi panolari yol yon levha tabela pano insaat tabelalari

Yönlendirme Tabelası

Yönlendirme Tabelası Modelleri ve Çeşitleri

Apak Reklam; tabela, açık hava reklamcılık, tanıtım, reklam ürünlerinde çözüm ortağınız.

Diğer sayfalarımıza bakmak ister misiniz;

Tabela, Reklam, Dijital Baskı, Araç Giydirme, Led, Neon, Strafor, Açık Hava Reklamcılık, Reklam Hizmetleri

zemin buton

Ayrıca herkesin merak ettiği konuları reklam ve tabela hakkında Sıkça Sorulan Sorular ( S.S.S.) sayfasından inceleye bilirsiniz.

Yönlendirme Tabela

Yönlendirme Tabela Nasıl Yapılır?

Yönlendirme Tabela Fiyatları? 

Yönlendirme Tabela Kaç Para?
Yönlendirme Tabela Modelleri?

Yönlendirme Tabela Çeşitleri?

Yönlendirme Tabela Nedir?
Yönlendirme Tabela Vergisi?

Yönlendirme Tabela Ne Demek?

Neden Yönlendirme Tabela?

Reklam FotoğraflarıReklam VideolarıTabela Fotoğrafları

Yönlendirme Tabelaları

Youtube Kanalımızı

ziyaret etmeyi unutmayınız.

Yönlendirme Tabelaları
Farklı Reklam ve Tabela

Konularımızı inceleye bilirsiniz.

Paylaşım için teşekkürler!

Share on twitter
Share on facebook
Share on pinterest
Share on reddit
Share on whatsapp
Share on telegram
Dış Yönlendirme Tabelası Yol Yön Tabelalaları Yonlendirme Yol Panoları yön panosu

Yönlendirme Tabelası

Bizim için bir projeniz mi var?
Haydi tartışalım!