Neon

You are here:

Neon

Konu
Neon
Hizmetler
Neon, Tabela, Ürünler, Çeşitleri, Modelleri, Türleri
Neon Tabela Nedir?

Neon Tabela, özel üretilmiş ateşte ısıtılarak şekil alabilen, küçük cam borular kullanılarak tasarlanan bir reklam türüdür. Bu görseller çok iddialı ve kendini gösteren, estetik yapıda, göz alıcı renklerle üretilen reklam mecralarıdır. Neon hem gözü yormaz hem de çok zarif bir görüntüsü vardır. Genel olarak cafe, restaurant, bar, clup ve oteller kullanmaktadır. 

Genel olarak bar, restoran, eğlence merkezleri gibi yerler için oldukça uygundur. Neon tabela yapımı, diğer çalışmalara nazaran daha fazla dikkat edilmesi gereken, ince işçilik isteyen yapıda oldukları için bu alanda profesyonel olmuş kişiler tarafından icra edilmelidir.Görseli kuvvetli ve cezbedicidir. Neon tabelalar hemen hemen her renkte üretilebilir

Neon

Neon ışıklı yazı, neon ışık, neon led, neon reklam, neon renkler, neon tabela, neon modelleri, neon çeşitleri, neon kutu harf
Neon Tabela
Nasıl Yapılır ?

Neon Tabelalar ateşte kıvrılarak yapılan Neon çubuklarından faydalanılır. Bu çubuklar minik florasan camlardır. Tasarlanmış olan yazı ya da logonun ısıtılarak şekli verilmesinin ardından, içerisinde bulunan hava vakum yardımıyla çekilmektedir. Havası boşaltılan çubukların iç kısmına neon gazı ilave edilir ve bu gaz kırmızı renktir. Neon çubuklarının kırmızının dışındaki renklerle yanması için argon gazına ihtiyaç duyulmaktadır. Çünkü argon gazı beyaza renge yakındır. İletişim için en etkili Reklam aracıdır.

Neon tabelaların elektrik sarfiyatı 220 volt civarındadır. Neon çubuklarının yanması için elektriğin sağlıklı bir şekilde verilebilmesini sağlayacak trafolara ihtiyaç duyulur. Neon tabelalar, uzun ömürlü oldukları ve görsel estetik açısından son derece etkili olduğu için çok fazla tercih edilen reklam araçlarıdır.

Neon Zarif

Neon Estetik

Neon Hoş

Neonlar ister tabelalarda, ister aydınlatmada, ister dekorasyon amaçlı, ister süs, ister logo, ister harf, isterseniz de şekil olarakta kullanabilirsiniz.

Neon Tabela
Yapımında Dikkat
Edilmesi Gerekenler:
  • Montaj ve kurulumuna dikkat edilmeli, elektrik bağlantılarının doğru yapıldığından emin olunmalıdır.
  • Neon gazı zaman içerisinde yok olacağı için bakım ve onarımı periyodik olarak yapılmalı, uygun görülmesi halinde tekrar aynı işlem tekrarlanmalıdır.
  • Asılacakları, kullanılacakları yerler doğru analiz edilmelidir. Konumu iyi tespit edilmeli ve ölçü eksiksiz alınmalıdır.
  • Neon tabelalar bu işin uzmanları tarafından yapılmalıdır.

Neon

Neon Modelleri ve Çeşitleri

Apak Reklam; tabela, açık hava reklamcılık, tanıtım, reklam ürünlerinde çözüm ortağınız.

Diğer sayfalarımıza bakmak ister misiniz;

Tabela, Reklam, Dijital Baskı, Araç Giydirme, Led, Neon, Strafor, Açık Hava Reklamcılık, Reklam Hizmetleri

gibi.

Ayrıca herkesin merak ettiği konuları reklam ve tabela hakkında Sıkça Sorulan Sorular ( S.S.S.) sayfasından inceleye bilirsiniz.

Neon Nasıl Yapılır? – Neon Fiyatları? – Neon Kaç Para?
Neon Modelleri? – Neon Çeşitleri? – Neon Nedir?
Neon Vergisi? – Neon Ne Demek? – Neden Neon?

Reklam FotoğraflarıReklam VideolarıTabela Fotoğrafları

Youtube Kanalımızı

ziyaret etmeyi unutmayınız.

Paylaşım için teşekkürler!

Share on twitter
Share on facebook
Share on pinterest
Share on reddit
Share on whatsapp
Share on telegram
neon logo desen motif sekil tabela uygulamalari cam neon tabela led

Neon

Bizim için bir projeniz mi var?
Haydi tartışalım!