Krom Kutu Harf

You are here:

Krom Kutu Harf

 

Krom Kutu Harf tabela nedir?

Günümüzün en görsel en modern ve en nezih tabela modelidir. Uzun ömürlü kullanıma göre dizayn edilmiştir. Işıklı veya ışıksız olarak üretmi yapılabilen krom kutu karf tabela işletmenizin markasına estetik ve zenginlik katar. Krom kutu harf tabela paslanmaz çelik malzemeden altn gümüş siyah ve bronz renklerde imal edilebilmektedir. Krom kutu harf tabelada genellikle alıtn ve gümüş renkler firmalar tarafından tercih edilmektedir.

Krom metallerin arasında dış etkenlere en dayanıklı ve paslanmaz bir malzemedir. Krom aynı zamanda sert ve yüzeyi ayna gibi parlak olduğundan bir çok dekor işindede kullanılır.

Kutu harf yapımı başlandığında en gözde seçenek olan krom kutu harf, tamamen el işciliği ile yapılan bir tabela ürünü. Sizin için ışıklı veya ışıksız en iyi kutu harfleri üretiyoruz.

İmalat aşaması ;

İmalat aşaması krom harflerin ön yüzeylerinde 304 veya 316 kalite 1.2mm krom sac, yan yüzeylerinde 0.60mm veya 0.70mm krom çelikten imal edilmektedir. Gerekli grafik tasarımı yapıldıktan sonra harflerin ön yüzeyleri lazerle kesildikten sonra yan yüzey şeritlerini uygun ölçüde giyotin makaslarla kesip imalata hazır hale getirilmektedir. Daha sonra krom harflerin, yan bantları el veya büküm makinesi ile şekillendirmek suretiyle özel geliştirilmiş lazer kaynak makinesi veya gümüş lehim kaynağı kullanarak, ön yüzeyleri ile birleştirilir.

Uygulama aşaması;

Montaja uygulama esnasında çıkabilecek sorunları tecrubemizle elde ettiğimiz çözüm yolları ve profosyonel ekibimizle sonuca en hızlı ve pratik şekilde ulaşacak şekilde başlarız. İmalatı yapılan harfler duvar, ahşap, kompozit, şık bir tasarıma sahip paslanmaz veya boyalı demir ızgara üzerine ileride olabilecek değişiklik, taşınma ve tamirat unsurlarıda göz önünde bulundurularak pratik montaj aparatları kullanılarak uygulacağı zenime montaj edilir. Böylece sorunsuz ve yüzdeyüz müşteri memnuniyeti odaklı bir projemizi daha tamamlamış oluruz.

 

 

Kutu harf tabela isikli 3d gold krom

Krom Kutu Harf

Krom Kutu Harf Modelleri ve Çeşitleri

Apak Reklam; tabela, açık hava reklamcılık, tanıtım, reklam ürünlerinde çözüm ortağınız.

Diğer sayfalarımıza bakmak ister misiniz;

Tabela, Reklam, Dijital Baskı, Araç Giydirme, Led, Neon, Strafor, Açık Hava Reklamcılık, Reklam Hizmetleri

zemin buton

Ayrıca herkesin merak ettiği konuları reklam ve tabela hakkında Sıkça Sorulan Sorular ( S.S.S.) sayfasından inceleye bilirsiniz.

Krom Kutu Harf

Krom Kutu Harf Nasıl Yapılır?

Krom Kutu Harf Fiyatları? 

Krom Kutu Harf Kaç Para?
Krom Kutu Harf Modelleri?

Krom Kutu Harf Çeşitleri?

Krom Kutu Harf Nedir?
Krom Kutu Harf Vergisi?

Krom Kutu Harf Ne Demek?

Neden Krom Kutu Harf?

Reklam FotoğraflarıReklam VideolarıTabela Fotoğrafları

Krom Kutu Harf

Youtube Kanalımızı

ziyaret etmeyi unutmayınız.

Krom Kutu Harf
Farklı Reklam ve Tabela

Konularımızı inceleye bilirsiniz.

Paylaşım için teşekkürler!

Share on twitter
Share on facebook
Share on pinterest
Share on reddit
Share on whatsapp
Share on telegram
Kutu harf tabela isikli 3d krom paslanmaz Krom Kutu Harf

Krom Kutu Harf

Bizim için bir projeniz mi var?
Haydi tartışalım!