Grafik Tasarım

You are here:

Grafik Tasarım

Tasarım Grafik Modelleme

Grafik tasarım görsel ögeler ile yazıyı kullanarak izleyici etkilemek ve belli bir mesajı bir kitleye ulaştırmak amacı için oluşturulmuş her türlü tasarımı kapsayan bir tasarım dalıdır.

Grafik tasarım etkinlik alanı içine girer.

 Bir düşünceyi görselleştirmek için metinin ve görselin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde iki boyutlu ve ya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir.

Grafik tasarımda ve grafik sanatlarda görsel sanatların temel ilkeleri olan hizalama, denge karşıtlık vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritim ve birlik içerir.

Apak Reklam Mimarlık AŞ

Tabela Reklam Tasarım Grafik 3D Hizmetleri

Tabela; kurum ve kuruluşların firma isimleri ve logolarının yer aldığı bulunduğu mekanı, yeri ve alanı belirleyen bir reklam aracıdır. Tabelalarla yönlendirmek, bilgi vermek, tanıtmak, duyurmak, kampanya oluşturmak, ürün veya hizmetlerini sergilemek amaçlıda kullanılmaktadır. Tabelalar ile görsel reklamlarla genellikle dış mekan (outdoor) için ( bina, yol, cephe, duvar, cam, açık alan vs. ) tercih edilmektedir. Kapalı alanlarda (indoor), görsel pano, yönlendirme, kampanya, afiş, tanıtım, stand, görsel reklam kaplama, folyo giydirme, tablo, çerçeve, banko tabelaları, ürün markaları vb. gibi belli kalıplar halinde monte edilerek kurulan ürünler veya platformlara denir.

İstanbul başta olmak üzere müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kurumsal ve bayii müşterilerimizin de Türkiye’nin her iline ve ilçesine de hizmet vermeye devam ediyoruz. Yeni bir yer açıyorsunuz ve tabelasını kime yaptıracaksınız bilmiyor musunuz? O zaman bu aşamada size Apak Reklam; size Tabela ve Reklam ekibi yardımcı olacak. 15 yıllık tecrübe ve birikimimiz ile profesyonel ekibimizle reklam tabela işinizi en iyi ve en doğru kurumsal kimliğinize uygun şekilde, işletmenize teslim etmeyi hedeflemekteyiz.

Işıklı & ışıksız reklam panosu tabelası, işletmenizin ve markanızın görsel ve kalitesini sağlar ayrıca bilinirliğinizi artırır. Profesyonel tabela reklam imalat ve montaj ekibimiz ile tüm Türkiye’ye tabela, araç giydirme, cam giydirme, totem tabela, cephe giydirme, mimari yönlendirme sistemleri, led, neon, strafor, kutu harf, pleksi akrilik, dijital baskı, banko, mağaza dekorasyon, raf sistemleri, görsel panolar, afiş, pano, display, tanıtım ürünlari gibi birçok reklam ihtiyacınızı tek bir noktadan tam hizmet ajansı gibi faydalana bilmektesiniz. Ölçü keşiften projelendirmeye, tasarımdan üretime, imalattan montajına, uygulamadan satışına, satış sonrası hizmetten yedek parçasına kadar garantili hizmetler sunuyoruz.

 

totem tabela grafik tasarim teknik cizim icten merdivenli buyuk totemler

Grafik Tasarım

Grafik Tasarımı Modelleri ve Çeşitleri

Apak Reklam; tabela, açık hava reklamcılık, tanıtım, reklam ürünlerinde çözüm ortağınız.

Diğer sayfalarımıza bakmak ister misiniz;

Tabela, Reklam, Dijital Baskı, Araç Giydirme, Led, Neon, Strafor, Açık Hava Reklamcılık, Reklam Hizmetleri

zemin buton

Ayrıca herkesin merak ettiği konuları reklam ve tabela hakkında Sıkça Sorulan Sorular ( S.S.S.) sayfasından inceleye bilirsiniz.

Grafik 3D Modelleme Tasarım

Grafik – 3D – Tasarım – Modelleme Nasıl Yapılır?

Grafik – 3D – Tasarım – Modelleme Fiyatları? 

Grafik – 3D – Tasarım – Modelleme Kaç Para?
Grafik – 3D – Tasarım – Modelleme Modelleri?

Grafik – 3D – Tasarım – Modelleme Çeşitleri?

Grafik – 3D – Tasarım – Modelleme Nedir?
Grafik – 3D – Tasarım – Modelleme Vergisi?

Grafik – 3D – Tasarım – Modelleme Ne Demek?

Neden Grafik – 3D – Tasarım – Modelleme?

Reklam FotoğraflarıReklam VideolarıTabela Fotoğrafları

Grafik – 3D – Tasarım – Modelleme

Youtube Kanalımızı

ziyaret etmeyi unutmayınız.

Grafik – 3D – Tasarım – Modelleme
Farklı Reklam ve Tabela

Konularımızı inceleye bilirsiniz.

Paylaşım için teşekkürler!

Share on twitter
Share on facebook
Share on pinterest
Share on reddit
Share on whatsapp
Share on telegram
magaza dekorasyon dis cephe reklam kompozit kaplama grafik tasarim

Grafik Tasarım

Bizim için bir projeniz mi var?
Haydi tartışalım!