Folyo Dijital Baskı

You are here:

Folyo Dijital Baskı

Folyo Baskı

Folyo   

    Folyo dijital baskı piyasanın en kaliteli baskı makinalarını kullanan firmamız baskıda kalitenin önemini iyi bilir. Dijital baskıda,baskı kalitesi kadar tasarımında önemini biliriz. Bu nedenle dijital ortamda hazırlanmış tasarımları gerçek hayata dökebilecek profesyonellerden oluşan grafik tasarım ekibimiz vardır. Bunun için firmamızda işinin ehli ve creative düşünceli grafikerlerle çalışırız. Yıllar içerisinde tecrübelenmiş Profesyonel ekibimiz sizler için müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar üretiyor. Malzeme kalitesi, işçilik ve tasarımda rakip tanımaksızın yıllardır müşteri memnuniyetine dayanarak dijital baskı işlemleri gerçekleştiririz.

     Gelişmiş folyo baskı makinalarımız eni 125 cm, boyu sınırsız çalışmalar üretebilir. Isıya dayanıklı ve esnek malzeme olan folyo düzgün yapıştırıldığı takdirde sökülmeyecektir. Folyo yapıştırılacak zeminde toz ve su kalması folyoyu olumsuz etkiler. Folyo kullanım yerine göre ikiye ayrılır:

1- İç Mekân Folyo

      Görünüş olarak diğer folyolara benzer. Dışarda kalıp güneş ışığı alması durumunda renkleri solar. Bu dezavantajlara rağmen iç mekânlar için üretilen bu folyo herhangi bir sağlık sorunu teşkil etmez.

2- Dış Mekân Folyo

      Her türlü hava şartlarına dayanıklı olan bu folyo türü aynı zamanda düşük maliyetinden dolayı sıkça tercih edilir.

  1. Cast Folyo: Pürüzlü veya eğimli yüzeylerde tercih edilen tek üründür. Genellikle araç kaplama işlemlerinde rastlanan cast folyo, esnekliği ve dayanıklılığı ile diğer folyo türlerinden ayrılıyor.

Apak Reklam Mimarlık AŞ

dunya haritasi dijital baski duvar kaplama ic mekan laminasyonlu harita uygulamasi

Dijital Baskı Folyo Tabela ve Reklam Hizmetleri

Tabela; kurum ve kuruluşların firma isimleri ve logolarının yer aldığı bulunduğu mekanı, yeri ve alanı belirleyen bir reklam aracıdır. Folyo ile yapılan görsel uygulama dijital baskıları mekana ayrı bir hava katmakla birlikte görseli tamamlayan reklam aracıdır. Tabelalarla yönlendirmek, bilgi vermek, tanıtmak, duyurmak, kampanya oluşturmak, ürün veya hizmetlerini sergilemek amaçlıda kullanılmaktadır. Tabelalar ile görsel reklamlarla genellikle dış mekan (outdoor) için ( bina, yol, cephe, duvar, cam, açık alan vs. ) tercih edilmektedir. Kapalı alanlarda (indoor), görsel pano, yönlendirme, kampanya, afiş, tanıtım, stand, görsel reklam kaplama, folyo giydirme, tablo, çerçeve, banko tabelaları, ürün markaları vb. gibi belli kalıplar halinde monte edilerek kurulan ürünler veya platformlara denir.

İstanbul başta olmak üzere müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kurumsal ve bayii müşterilerimizin de Türkiye’nin her iline ve ilçesine de hizmet vermeye devam ediyoruz. Yeni bir yer açıyorsunuz ve tabelasını kime yaptıracaksınız bilmiyor musunuz? O zaman bu aşamada size Apak Reklam; size Tabela ve Reklam ekibi yardımcı olacak. 15 yıllık tecrübe ve birikimimiz ile profesyonel ekibimizle reklam tabela işinizi en iyi ve en doğru kurumsal kimliğinize uygun şekilde, işletmenize teslim etmeyi hedeflemekteyiz.

Işıklı & ışıksız reklam panosu tabelası, işletmenizin ve markanızın görsel ve kalitesini sağlar ayrıca bilinirliğinizi artırır. Profesyonel tabela reklam imalat ve montaj ekibimiz ile tüm Türkiye’ye tabela, araç giydirme, cam giydirme, totem tabela, cephe giydirme, mimari yönlendirme sistemleri, led, neon, strafor, kutu harf, pleksi akrilik, dijital baskı, banko, mağaza dekorasyon, raf sistemleri, görsel panolar, afiş, pano, display, tanıtım ürünlari gibi birçok reklam ihtiyacınızı tek bir noktadan tam hizmet ajansı gibi faydalana bilmektesiniz. Ölçü keşiften projelendirmeye, tasarımdan üretime, imalattan montajına, uygulamadan satışına, satış sonrası hizmetten yedek parçasına kadar garantili hizmetler sunuyoruz.

 

ic mekan dijital baski laminasyonlu cafe restaurant bar mekan ofis buro sirket gorselleri 6

Folyo - Dijital Baskısı

Folyo Dijital Baskıları Modelleri ve Çeşitleri

Apak Reklam; tabela, açık hava reklamcılık, tanıtım, reklam ürünlerinde çözüm ortağınız.

Diğer sayfalarımıza bakmak ister misiniz;

Tabela, Reklam, Dijital Baskı, Araç Giydirme, Led, Neon, Strafor, Açık Hava Reklamcılık, Reklam Hizmetleri

zemin buton

Ayrıca herkesin merak ettiği konuları reklam ve tabela hakkında Sıkça Sorulan Sorular ( S.S.S.) sayfasından inceleye bilirsiniz.

Folyo (Digital Print) Dijital Baskısı

Folyo Digital Print Nasıl Yapılır?

Folyo Digital Print Fiyatları? 

Folyo Digital Print Kaç Para?
Folyo Digital Print Modelleri?

Folyo Digital Print Çeşitleri?

Folyo Digital Print Nedir?
Folyo Digital Print Vergisi?

Folyo Digital Print Ne Demek?

Neden Folyo Digital Print?

Reklam FotoğraflarıReklam VideolarıTabela Fotoğrafları

Folyo (Digital Print) Dijital Baskı

Youtube Kanalımızı

ziyaret etmeyi unutmayınız.

Folyo Digital Print
Farklı Reklam ve Tabela

Konularımızı inceleye bilirsiniz.

Paylaşım için teşekkürler!

Share on twitter
Share on facebook
Share on pinterest
Share on reddit
Share on whatsapp
Share on telegram
indirim baskilari Folyo Dijital Baskı baskes sticker dijital baski kampanya

Folyo Dijital Baskı

Bizim için bir projeniz mi var?
Haydi tartışalım!