Araç Giydirme

You are here:

Araç Giydirme

Konu

Araç Giydirme

Hizmetler
Araç Giydirme, Kaplama, Uygulama, Aplikasyon

Araç Giydirme Reklam Neden Önemlidir?

Araba, araç, oto, otomobil, taksi olarakta bilinen araç giydirme ve kaplama reklam işleri en ekonomik ve en etkili mobil reklam türüdür. İster pazarlama aracı, şirket aracı, servis aracı gibi ne olursa olsun seyir halinde ve sürekli dolaştığından bilinç altı markanızın reklamını yapmış oluyorsunuz. Araç reklam vergisi de çok ucuz. 

Araç Kaplama
Araç Giydirme Ne Demektir ?

Araç Giydirme; araçların üzerine yapılan reklam uygulamasına verilen addır. Araç Giydirme ; Araç Üzeri Reklam , Araç kaplama, araba Giydirme olarak da adlandırılır. Araç giydirme reklam sektöründe oldukça önemli bir tanıtım aracıdır. İster şahsi aracınız olsun ister firma aracı olsun sürekli trafikte olacağından gezici reklam tabelanız olacaktır. Reklamını yapmak istediğiniz firma için oldukça etkili ve uygun fiyatlı reklam çalışması olabilir fakat araç giydirmeyi yapacak olan firmanın bu konuda tecrübeli olması çok önemlidir. Aracınıza zarar vermeden ve hatasız şekilde kaplamanın yapılması gerekli daha sonrasında reklam değişikliği yada reklamın sökülmesi esnasında aracın kaplanmadan önceki haline dönebilmesi gerekmektedir. Örnek araç kaplama videolarımızı kontrol edebilirsiniz.

Araç Kaplama
Giydirme işleminin üretimi ?

Araç Giydirme/Araç kaplama işlemin yapılacağı Aracın ölçüleri alındıktan sonra sıra üretim aşamasına gelir. Araç Giydirme işinde profesyonel Grafikerlerin firmanın talep etmiş olduğu gibi reklam uygulamasını yaparlar. Araç Giydirme işleminin en önemli aşamalarından biri de grafik tasarımdır. Yanlış tasarım yapıldığı halde yanlış baskıyı beraberinde getir. Yanlış baskı Araç giydirme esnasında aracın üstünde çok net bir şekilde kendini belli edebilir. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken diğer bir hususta Araç Giydirme işlemi yapılacak aracın; dekupe( kesme ) işlemi gerektiren yerlerine (kapı kollarına, kapı aralarına, çıtalara, farlara, fitillere, anahtar deliğine, cam kenarlarına ve arka silecek diplerine) herhangi bir yazının, logonun ve resmin gelmemesine dikkat edilmelidir. Araç Giydirme için gerekli ölçülendirme yapıldıktan sonra Dijital Baskı makinesi devreye girer ve iş gönderilir. Bir defaya mahsus ödeyeceğiniz bu ücret karşılığında aracınızın üzerindeki dijital baskılı araç giydirme reklamı türüne göre 2-5 yıla kadar kullanabilirsiniz. Sonrasında renklerinde solma meydana gelecektir ve giydirme işlemini yenilemek yada sökerek aracı eski haline döndürmeniz gerekecektir. Görüldüğü üzere bir defa ödeme yaptığınız reklamı dijital baskı solvent olmadan düz sade renklerde ise bu süre 5-8 yıla kadar kullanabiliyorsunuz. Firma araçları olup ta Araç Reklamı yaptırmayanların sayısı gün geçtikçe azalmaktadır. Bu da Araç Giydirmenin ne kadar başarılı olduğunun bir ispatıdır.

Araç Kaplama / Giydirme Kullanılan Folyolar:

Araç giydirme ve kaplama işlerinde kullanılan folyolar 2 türe ayıra biliriz.

1- Dijital baskı yapılabilen türleri    2- Düz renk sade folyolar

 Folyolarda kendi içinde 3 türe ayrılır;

1- Ekonomik Seri Folyolar  2– Yarı Cast Folyolar  3- Tam Cast Folyolar

 

0 %
Profesyonel Hizmet
0
Öncü Firma

Cast Folyo

Araç Giydirmede kullanılan Cast Folyo yapılacaksa tartışmasız tercih edilmesi gereken üründür. Özelliği çok ince ve çok esnek olmasıdır. Eğer giydirilecek araç kanallı ise Cast folyoya baskı yapılması gerekmektedir aksi taktirde sıcaklığının düştüğü anda yada sıcaklık arttığı anda, ısı ile yapıştırılan yüzeylerin atma yaptığı görülmektedir..

Yarı Cast Folyo

Yarı Cast Folyo olarak bilinen bu malzemeler aslında uzun ömürlü (5-7 yıllık) malzemelerdir. Uzun ömürlü düz yüzey malzemesi olduğundan dolayı ismi Yarı Cast Folyo olarak belirlenmiş. Bu malzeme Araç Giydirmede kanalların olduğu bölgelerde kullanılamaz.

Düz Yüzey Folyosu (Ekonomik)

Düz Yüzey Folyosu, araç yüzeyinin dümdüz olması koşuluyla tercih edilebilir. Genelde kamyonet kasaları, tırların dorselerinde kullanılır. Bu yüzeylere uygulama yapılmadan önce yüzeyin çok temiz olması gerekir. Bu malzemenin yapışkan kuvveti Cast Folyolara istinaden çok daha zayıf ve özelliksizdir.

Araç Kaplama

Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde reklam hizmeti sunmak için profesyonel ekibimiz özgün ve yenilikçi tasarımları hayata geçirmektedir. Sizlere sunduğumuz reklam hizmetleri arasında günümüzde sıkça rastlanan reklam türü olan araç kaplama, firmanızı reklam etmek için önemli hususlardandır. Firmanızı temsil edecek olan araç; trafikte olduğu sürece firmanızın reklamını yapacaktır. Araç kaplama reklam türünde bizim özgün, yenilikçi ve modern tasarım anlaşımız ile siz değerli müşterilerimize ekonomik ve kaliteli tasarımlar sunuyoruz. Araç kaplama işinde işçiliği ve malzeme kalitesini ön planda tutuyoruz. Yıllar içerisinde ekibimizin edinmiş olduğu tecrübelere dayanarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Diğer reklam firmaları ile aynı olmaksızın eşsiz tasarımları ve profesyonel ekibimizi memnuiyetinize sunarız. Toplu taşıma aracı olan minibüsler ve dolmuşlar, gün içerisinde yollarda olduğundan firmalar için önemli reklam aracıdır. Firmanız ve araç sahipleri için ekonomik yarar sağlar. Sadece toplu taşıma araçlarınızla değil tüm ticari araçlarınızla ilgilenen Apak Reklam her çeşit araç kaplama yapabilmektedir. Seçim arabaları, ufak ticari arabalar, otobüsler vb. araçlarınız için ekonomik fiyatlar sunuyoruz. Araç kaplama sürecinin başlangıç evresinde aracınızın ölçüleri alınır. Ölçüleri alınan aracın profesyonel grafikerlerimizin yenilikçi ve özgün tasarım anlayışları doğrultusunda dijital ortamda tasarımı yapılır. İstediğiniz tasarıma ulaştığımızda sizlerin onayına sunulur. Onay vermeniz halinde ekibimiz aracı getirdiğiniz gün içerisinde aracınıza kaplama işlemi gerçekleştirir. Malzeme kalitesinden ödün vermeksizin kaliteli folyo kullanırız. Araç kaplaması söküleceği taktirde iz bırakmaz ve araç boyasına zarar vermez. Kullandığımız folyo olumsuz hava şartlarında bile dayanabilmektedir. Malzeme kalitesi, işçilik ve tasarımda rakip tanımaksızın yıllardır müşteri memnuniyetine dayanarak araç kaplama işlemi gerçekleştiririz. Apak Reklam olarak araç kaplama konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten gurur duyarız.

Online Dijital Baskı

Dijital baskı siparişlerinizi online olarak ta verebilir. Çalışmalarınızı baskı formatına uygun biçimde psd, tif, jpg, ai, cdr, eps gibi ister piksel veya vectörel olarak bizlere göndere bilirsiniz.

Dijital Baskı Hizmeti

Dijital baskılarınızı ilave veya ek isteklerinizi bizlere bildire bilirsiniz. Kuş gözü, dikiş, kaynak, uygulama, yapıştırma, tasarım, montaj, kolon, fitil, teslim gibi detaylandıra bilir sizin adınıza biz yaparız.

Dijital Baskı Uygulama

Dijital baskılarınızı; Araç giydirme, tabela, cam uygulama, cephe uygulama, kompozit uygulama, vinil germe, parapet reklam, reklam panoları, afiş, ilan, kampanya, indirim, satılık veya kiralık gibi.

Araç Giydirme

Araç Giydirme Modelleri ve Çeşitleri

Apak Reklam; tabela, açık hava reklamcılık, tanıtım, reklam ürünlerinde çözüm ortağınız.

Diğer sayfalarımıza bakmak ister misiniz;

Tabela, Reklam, Dijital Baskı, Araç Giydirme, Led, Neon, Strafor, Açık Hava Reklamcılık, Reklam Hizmetleri

gibi.

Ayrıca herkesin merak ettiği konuları reklam ve tabela hakkında Sıkça Sorulan Sorular ( S.S.S.) sayfasından inceleye bilirsiniz.

Araç Giydirme Nasıl Yapılır? – Araç Giydirme Fiyatları? – Araç Giydirme Kaç Para?
Araç Giydirme Modelleri? – Araç Giydirme Çeşitleri? – Araç Giydirme Nedir?
Araç Giydirme Vergisi? – Araç Giydirme Ne Demek? – Neden Araç Giydirme?

Reklam FotoğraflarıReklam VideolarıTabela Fotoğrafları

Youtube Kanalımızı

ziyaret etmeyi unutmayınız.

Paylaşım için teşekkürler!

Share on twitter
Share on facebook
Share on pinterest
Share on reddit
Share on whatsapp
Share on telegram
reklam dizi film klip reklam araç kaplama uygulamaları araç giydirme çekim araçları

Araç Giydirme

Bizim için bir projeniz mi var?
Haydi tartışalım!