Apak Reklam Tabela İletişim

Tabela Reklam İletişim

Reklam ve Tabela için Bizi Arayın!

+90 (216) 521 10 20
+90 (545) 521 10 20

Tabela ve Reklam Projeleriniz için bize yazın

info@apakreklam.com
apakreklam@gmail.com

Tabela Reklam Şirketi Adres ve Konum

Aydınlar Mh. Cumhuriyet Cd. P7 No:27AY
Pk: 34788 - Çekmeköy - İstanbul / Türkiye

Reklam Tabela Müşteri Desteği

Açık Hava Reklamcılık, Dijital Baskı, Reklam Ürünleri ve Tabelacılık konuları hakkında, sormak istediğiniz bir şey var mı? Kısa sürede cevap vereceğiz.

Tabelacılık ve Reklamcılık Soruları ve Cevapları!

Tabela vergi ücretleri bulunduğunuz il, ilçe, semt ve konuma göre değişkenlik göstermektedir. 1m2 nin ışıksız tabelalarda 100 TL den başlar ışıklı tabelalar 2 katıdır.

Araç kaplama ve giydirme işlemlerinde yapılan görsel ve reklam ne kadar alan kaplıyorsa ona göre vergilendirilir. Araç giydirme ruhsatta sadece logo uygulandıysa logoludur görsel ve reklam varsa araç reklamlıdır veya araç firma logoludur diye ruhsata işlenir. 

Cam giydirme reklam işlemleri İster işyeri, plaza, ofis, şirket, fabrika, okul, hastane vb. gibi dış cephede bulunan insanların ve araçların görebileceği her türlü reklam cam giydirme içeren veya görsel yazı kampanya tanıtım cam kaplama çalışmaları vergilendirmeye tabidir.

Araç folyo söküm işlemleri, folyolar için özel üretilmiş folyo sökücü olarak satılmaktadır. Bu folyonun yapışkan gücünü zayıflatarak kolayca sökülmesini sağlar. Birde Sıçak hava fön makinaları ile söküm işlemi yapılır. Araç kaplama veya giydirme folyo söküm işlemlerinde en son kalan pislikler ve balçıkları da alkol veya ispirto ile temizlenir. 

Tabela fiyatları, sektördeki tabelacılar, kişi, kurum veya kuruluşlar için özel olarak yaptıkları işlemdir. Her firmanın logosu ve yazı karakteri farklı olduğundan el işçiliği ve makinalar ile yapılmaktadır. Kişi, kurum veya kuruluşlara özel tabela hizmet anlamına da gelir. 

Araç Kaplama ve Giydirme folyoları 2 türde ayırabiliriz. Folyo üzerine dijital baskı yapılan ve renkli folyolar, Yurtdışından bu ürünler ithal edildiğinden dolayı ve özel kullanım amaçlı yapıldığından kalitesine ve kullanım ömrüne göre fiyatlar değişmektedir. Uçak, gemi, sanayi, trafik, cam, baskı ve buna benzer çeşitli özel folyo türleri de vardır.

Yaptığımız işler yapacaklarımızın teminatıdır diyerek, bu güne kadar hep çözüm ürettik. Hizmet kalitesinden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini önemseyerek, zamanında eksiksiz olarak yerine getirebilmemiz bizi bir marka haline getirdi.

QR Code vCard Apak Reklam

Google Konum Apak Reklam

Yandex Konum Reklam Tabela İhtiyaçlarınız için.

Tabela Reklam İletişimi

Tabela Reklam İletişim Modelleri ve Çeşitleri

Apak Reklam; tabela, açık hava reklamcılık, tanıtım, reklam ürünlerinde çözüm ortağınız.

Diğer sayfalarımıza bakmak ister misiniz;

Tabela, Reklam, Dijital Baskı, Araç Giydirme, Led, Neon, Strafor, Açık Hava Reklamcılık, Reklam Hizmetleri

zemin buton

Ayrıca herkesin merak ettiği konuları reklam ve tabela hakkında Sıkça Sorulan Sorular ( S.S.S.) sayfasından inceleye bilirsiniz.

Tabela Reklam İletişim

Tabela Reklam İletişim Nasıl Yapılır?

Tabela Reklam İletişim Fiyatları? 

Tabela Reklam İletişim Kaç Para?
Tabela Reklam İletişim Modelleri?

Tabela Reklam İletişim Çeşitleri?

Tabela Reklam İletişim Nedir?
Tabela Reklam İletişim Vergisi?

Tabela Reklam İletişimNe Demek?

Neden Tabela Reklam İletişim?

Reklam FotoğraflarıReklam VideolarıTabela Fotoğrafları

Tabela Reklam İletişim

Youtube Kanalımızı

ziyaret etmeyi unutmayınız.

Tabela Reklam İletişim
Farklı Reklam ve Tabela

Konularımızı inceleye bilirsiniz.