Müşteri Desteği

+90 (216) 521 10 20
+90 (545) 521 10 20

Bize yazın

info@apakreklam.com
apakmimarlik@gmail.com

Tabela ofis konumu

Aydınlar Mh. Cumhuriyet Cd. Sample
City P7 No 27AY Çekmeköy/İST.

Bir teklif isteği

Açık Hava Reklamcılık, Dijital Baskı, Reklam Ürünleri ve Tabelacılık konuları hakkında, sormak istediğiniz bir şey var mı? Kısa sürede cevap vereceğiz.

Sorular & Yanıtlar

Bulunduğunuz il, ilçe, semt ve konuma göre değişkenlik göstermektedir. 1m2 nin ışıksız tabelalarda 100 TL den başlar ışıklılar 2 katıdır.

Araç kaplama ve giydirme işlemlerinde yapılan görsel ve reklam ne kadar alan kaplıyorsa ona göre vergilendirilir. Ruhsatta sadece logo uygulandıysa logoludur görsel ve reklam varsa araç reklamlıdır diye ruhsata işlenir. 

İster işyeri, plaza, ofis, şirket, fabrika, okul, hastane vb. gibi dış cephede bulunan insanların ve araçların görebileceği her türlü reklam içeren çalışmalar vergilendirmeye tabidir.

Araç folyo söküm işlemleri, folyolar için özel üretilmiş folyo sökücü olarak satılmaktadır. Bu folyonun yapışkan gücünü zayıflatarak kolayca sökülmesini sağlar. Birde Sıçak hava fön makinaları ile söküm işlemi yapılır. En son kalan pislikler ve balçıkları da alkol veya ispirto ile temizlenir. 

Tabelacılık kişi, kurum veya kuruluşlar için özel olarak yapılan işlemdir. Her firmanın logosu ve yazı karakteri farklı olduğundan el işçiliği ve makinalar ile yapılmaktadır. Kişiye özel hizmet anlamına da gelir. 

Araç Kaplama ve Giydirme folyoları 2 türde ayırabiliriz. Folyo üzerine dijital baskı yapılan ve renkli folyolar, Yurtdışından bu ürünler ithal edildiğinden dolayı ve özel kullanım amaçlı yapıldığından kalitesine ve kullanım ömrüne göre fiyatlar değişmektedir. Uçak, gemi, sanayi, trafik, cam, baskı ve buna benzer çeşitli özel folyo türleride vardır.

Yaptığımız işler yapacaklarımızın teminatıdır diyerek, bu güne kadar hep çözüm ürettik. Hizmet kalitemizden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini önemseyerek, zamanında eksiksiz olarak yerine getirebilmemiz bizi bir marka haline getirdi.