Reklam Kadrosu

Reklam Kadrosunun Olmazsa Olmaz Tabela Reklam Dijital Baskı Araç Giydirme Kutu Harf Led Neon Fuar Stand Kesim Büküm Lazer Kaynak Dikiş Laminasyon Display Strafor Ebatlama Derz CNC Router Makineleri

5/5

Reklam kadrosunu incelediğimize göre şimdide aşşağıdaki reklam seçeneklerinden 1’ini inceleyebilirsiniz. Bu arada çayımız tazedir.

Reklam, Tabela, Dijital Baskı ve Açık Hava Reklamların amacı nedir?

Reklam, Tabela, Dijital Baskı ve Açık hava reklam bir tür kullanımları için kullanılmak üzere, görsel reklamlarıından veya kurumsal kimliğine uygun alıntı olarak kullanılanlardan yerleştirilmiş veya düzenlenmiştir. Reklam Tabela reklamcılığının diğer bir türü olan ev dışı reklamcılığı olarak adlandırılmasıdır. En gözde alıcı belirgin yöntemlerle, yönlendirilmekte olan ufak, küçük ve ekonomik durumdaki reklam türleri ile panolarıdır. İnsanların geçtiği yollarına veya toplu taşımada kullanılan reklam gidiş istikametinde gördükleri büyük reklam yapılarıdır.

İç ve dış mekan reklam tabela panolarının planlarından daha kapsamlı ve ya reklam panosunun (veya tabelaları) genel amaçlı içindir. Örnek vermek gerekirse yol kenarlarında ve duraklardaki panolar ile havaalanlarında, hacimli büyük veya küçük reklam tabelaları kullanılmaktadır.

Tabela Reklama neden ihtiyaç duyarlar?

Işıklı ışıksız reklam panoları veya tabelaları, reklamcılığının gözle rahatlıkla görülebilecek, dikkat çekecek, en belirgin alanlara konumlandırılmasıdır. Reklamcılığın kendi içindeki farkı diğer reklam panoları veya tabelalarından daha farklı ve dikkat çekiciliğini ön planda tutabilmesidir. Aşağıda belli başlı reklam türlerini ele alırsak farklı reklamcılık türlerine de göz atalım:

Reklam modelleri:

  • Şirket araçlarına yapılan en etkili ve en ucuz yöntemlerden biri olan araç giydirme vazgeçilmezdir.
  • Açık hava reklamlarında kullanılan bilboard, clp, durak, otobüs, dolmuş, taksi, yol panoları kurumsal firmaların vazgeçilmez en hızlı reklam eşitleridir.
  • Toplum, kalabalık, etkinlik, organizasyon, insanların yürüdüğü veya toplandıkları yerlere koyulan, yerleştirilen reklam panoları veya etkinlikleridir.
  • Avm, konut alanları, eğlence merkezleri, özel mülk vb gibi alanlarda asansör içi, giriş çıkış alanları, broşür, afiş, pano, tabela gibi koydukları reklamlar.
  • Belli bölge, semt, mahalle gibi yerlerde hizmet veren son kullanıcılara (ev, iş yeri, dükkan) servis ve hizmet sağlayan firmalarda magnet, broşür, poşet, kutu, ambalaj vb gibi kullanılan reklam türleri de vardır.
  • Türkiye de nadirde olsa uçakların arkasına afiş ve reklamlarını yapması. (etkinlik – organizasyon – teklif) için kullanılan bir reklam türüdür.

Reklam, Tabela ve Açık hava reklamları firmaların bir şekilde reklamını yaptırması şirketlerin müşteri sayısını ve kazançlarını katlaması anlamına gelir.

Diğer sayfalarımıza bakmak ister misiniz;


Tabela, Reklam, Dijital Baskı, Araç Giydirme, Led, Neon, Strafor, Açık Hava Reklamcılık, Reklam Hizmetleri gibi.


Reklam Fotoğrafları Tabela Fotoğrafları


Youtube Kanalımızı ziyaret etmeyi unutmayınız.