Reklam, Tabela, Dijital Baskı, Araç Giydirme, Led, Neon, Kutu Harf, Lazer, Cnc, Mobilya, Kiosk, Fuar, Stand, Display, Uygulama
REKLAM HİZMETLERİMİZ

Apak Reklam Mimarlık AŞ. olarak sizlerin koymuş olduğu hedeflere birlikte size reklam konusunda yardımcı olmak isteriz.

Reklam ve Tabela da Özel teklifler

Tabela çözümleri

İster ışıklı isterseniz ışıksız her türlü tabela çeşitleri üretimini yapmaktayız.
UYGUN FİYATLAR

Reklam Çözümleri

Sözleşmeli çalıştığımız müşterilerimize ücretsiz reklam danışmanlığı veriyoruz.
ÜCRETSİZ
Tabela veya Reklam Teklif Talebi

Reklam Hizmetleri

Biz onlarla reklam işlerinde, hizmetlerimizi sunduk. Hizmetlerimizden genel olanı sol taraftaki menülerimizden inceleye bilir sizlerde ister örnek çalışmalarımızdan bakarak tabela ve reklam siparişlerinizi verebilirsiniz. Türkiye’nin en kapsamlı reklam sitesine hoş geldiniz.

Biz Apak Reklam, Tabela, Dijital Baskı, Araç Giydirme, Led, Neon, Cnc, Lazer, Fuar, Stand, Mobilya, Matbaa, Display Modelleri, Reklam Uygulama Hizmetleri

Onlarla 1 reklam tabela hizmetleri imalat üretim servis

Tabela ve Reklam Hizmetlerimiz ‘den imalat, üretim, servis, lojistik, nakliye, yedek parça, projelendirme, tasarım, uygulama ve montaj hizmetlerinden yararlana bilirsiniz.

Yıllık sözleşmeli müşterilerimizde anlaşmalı olarak ücretsiz olarak tasarım desteği, reklam danışmanlığı, ücretsiz keşif, projelendirme, servis ve dağıtımını da yapmaktayız.

Reklamcılık alanında yeni bir vizyon ve hizmet türlerimizle bir ilki hayata geçiriyoruz. Özellikle Türkiye’de tabela ve araç giydirme kaplama işlerinde öncü lider firmalardan birisi olup bu başarımızı şimdi her türlü reklam ürünleri ve hizmetleri ile müşterilerimize sunmaktır. Reklam ve Tabela sektöründe 1 Dünya markası haline gelebilmektir.

reklam dizi film klip reklam araç kaplama uygulamaları araç giydirme çekim araçları

Açık Hava Reklamcılık ve Tanıtım Hizmetleri

Açık hava reklam denilince sokağa çıktığınızda gördüğünüz bütün ışıklı ve ışıksız reklam uygulamalarına denir. 1 de şehir ve kent mobilyaları dediğimiz duraklar, banklar, oturma alanları, dekoratif ürünler, toplama alanları, tanıtım ve satış üniteleri, tasarıma ve sanata dair metal, ahşap, plastik ve camın birleşimidir.

kurumsal kimlik tabela kutu harf bayi sube tabelası burger king

Tabelacılık Hizmetleri

Kurum veya kuruluşların logo ve isimlerinden oluşan ışıklı veya ışıksız tabela yapılan dijital baskı, harf kesim, kutu harf, 3D, lazer kesim, cnc kesim ve folyo kesim gibi endüstriyel makinalar ile el sanatının buluşmasıyla çıkan görsel veya harfler firmaların kendine özgün ve özel olarak yapılan tabelalar ustaların sanatkar ellerinden çıkmaktadır.

Açık hava reklamcılık iç dış reklam uygulamaları tabela media markt - Dijital Baskı

Dijital Baskı Hizmetleri

Genellikle eni 1mm den 500cm kadar boyu 1mm den 200 metreye kadar dijital baskı yapılmaktadır. Dijital baskı 4 ana renkten oluşmaktadır. C (cyan – mavi) M (magenta – kırmızı) Y (yellow – sarı) K (black – siyah) kısacası CMYK dedikleri renklerdir. Daha fazla renk için ara renklerde kullanılmaktadır. Özellikle baskı sistemlerive malzemelerinde beyaz zeminli olduğundan bu 4 ana renk reklam sektöründe kullanılmaktadır. Beyaz zeminli olmadığı zaman beyaz mürekkepli veya boyalar kullanılmaktadır. Uv baskı sistemlerinde şeffaf veya beyaz olmayan zeminlere beyaz baskı yaparak üzerine 4 ana renk uygulanıyor. Televizyon, bilgisayar, led gibi elektronik ürünler R (red – kırmızı) G ( grin – yeşil) B (blue – mavi) kısaca RGB mantığı ile çalışır çünkü bu 3 renk in karışımından beyaz elde edildiğinden ve 3 renk in karışımı olmadan da siyah renk elde edilmektedir.

Kurumsal Tır ve Otobüs Giydirme Kaplamaları Çaykur Tır Kaplama - Araç Giydirme Videoları - Apak Reklam

Araç Giydirme Hizmetleri

Halk dilinde oto giydirme, oto kaplama, araba giydirme, araba kaplama, araç reklam, araba reklam, oto reklam vb. gibi deyimlerde kullanılmaktadır. Reklamcılık sektöründe Araç Giydirme olarak geçmektedir. Araç Kaplama ise tuning, renk değişimi vb. gibi araç renk değişim işlerinde araç kaplama denir. Kısacası GİYDİRME kelimesi reklamcılara özgün bir terimdir. KAPLAMA kelimesi ise renk değişimi ve tuning yapanlar genellikle kullanır. Sonuç olarak her 2 kelimede aynı anlamı taşıdığından google aramalarında bunu rahatlıkla fark edebilirsiniz.

bayi kurumsal filo araç giydirme kısmi bölgesel ve komple kıbrıs derby tokai

Fiyatlar

Reklam işlerinizde genellikle ana kalem ürünler haricinde sabit bir fiyat olayı yoktur çünkü reklam kurum ve kuruluşlara özel olarak üretim ve imalatı yapılmaktadır. Yapılan reklam hizmetlerinde, kullanılan malzeme türü, cinsi, markası, kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Sabit olarak tabela ve reklam malzemelerinde fiyat değişkenliği aşağıda belirtilmiştir.
Fiyatlar en ucuz fiyat tan (kalitesiz) en yüksek fiyata göre (kaliteli) baz alınmıştır. En iyisi bildiğiniz, güvendiğiniz, tanıdığınız, gördüğünüz, referanslı veya işinde iyi olanlardır. Biz dahil içinize sinmeyen bir yere iş yaptırmayın.

  • Grafik Tasarım Fiyatları 20$ dan başlar 15.000$
  • Araç Giydirme Fiyatları 10$ dan başlar 200$
  • Dijital Baskı Fiyatları 3$ dan başlar 65$
  • Tabela Fiyatları 15$ dan başlar 500$
  • Kutu Harf Fiyatları 5$ dan başlar 80$
  • Cephe Giydirme Fiyatları 10$ dan başlar 150$
tabela konsepleri kutu harf ve pano pleksi ağaoğlu andromeda avm ızgaralı

Reklam ve Tabela Fiyatları neye göre belirlenir?

Reklam ve Tabela fiyatları kimi yerde m2 olarak, kimi cm olarak, kimi malzeme + işçilik olarak, kimi malzeme x 2 olarak, kimi de malzeme + % kar olarak firmaların giderleri ve masraflarına göre değişmektedir. 
Her reklam şirketinin gideri bir olmadığı gibi elindeki makina yatırımı, malzeme yatırımı, personel sayısı, üretim kapasitesine göre de belirlene biliyor.
Fiyatlar genellikle 3 aşağı 5 yukarı şeklinde değişkenlik gösterdiği gibi önemli olan bir reklam firmasının işin arkasında durabilmesi, sektöre hakim olması, dürüst ve şeffaf olabilmesi, muhatap bulabilmesi, kaliteden ödün vermemesi, zamanında işi teslim edebilmesidir.

pilon tabela dijital ekran led ekran uygulama tabela modelleri

REKLAM HİZMETLERİMİZ

Açık Hava Reklamcılık ve Tanıtım faaliyetlerimizde firmanızın tüm reklam ihtiyaçlarını karşılamak için sizin çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Reklam fotoğrafları veya Reklam Videolarımızı inceleye bilirsiniz. Reklam hizmetleri konumuzun sonuna geldik ama, diğer reklam sayfalarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Fuar stand uygulamaları tasarım imalat ve montajı alapala makina

Reklam | Tabela

Biz Onlarla 1 Reklam ve Tabela Hizmeti Olarak

İmalat, Üretim, Servis ve Montaj Hizmeti verdik.

Tabela ve Reklam

Hizmetlerinden sizlere de, hizmet vermek istiyoruz.

Apak Reklam Mimarlık AŞ. olarak

Sizin ekibinize katılmak, bir parçası olmayı hedefliyor ve diliyoruz...
Şu anda yeni projelere açığız.

Bizim için bir fikriniz veya projeniz mi var? Hadi Konuşalım!