apak reklam hayalleri fabrikası 3d grafik tasarım modelleme

Reklam Sektöründe Lider Firmalar Arasında Girme Hedefindedir.

Apak Reklam Mimarlık AŞ

Bizimde 1 Reklam Hayallerimiz var. Aşağıdaki reklam firmaları bizlere ilham kaynağı olup hedef ve beklentilerimizi en üst seviyeye taşımaktır. Açık hava reklamcılık ve Tabelacılık sektörü geniş ürün yelpazesine sahip olmakta olup sınırsız seçenekleri vardır. Çünkü bizler tasarımcıların ve malzemecilerin sınır tanımayan bir yönü vardır. Reklam sektörü ölümsüz olmakla beraber gıda, giyim ve reklam mecburi bir ihtiyaçtır. Reklamı olmadan, tanıtmadan, göstermeden, duyurmadan kimse ürün ve hizmetini satamaz. Reklamda kendi içinde bir çok kola ayrılmaktadır. Tv, Medya, Basın, Yayın, İnternet ve Reklamcılıktır. Günümüzde hızlı gelişen teknolojide influencer (içerik üreticileri) de bu alanda yerini almaya başladılar. Yakın zamanda tv nin yerini internet alacağı çok aşikar olarak bellidir. Yeni Dünya ve Z kuşağı buna çok çabuk adapte olmuş olup hızla gelişen teknoloji dünyasına giriş yaptık bilem. Reklam bir sanattır, grafik tasarımcıların, mimarların, mühendislerin, modellemecilerin, sanatkar ustaların, el becerilerinin, ustaların birlikte ürettikleri fikirler, bizlere hep ilham olmuştur.

ampullü kafes kutu harf tabela çeşitleri alüminyum ışıklı tabela vancoff
swarovski taş cam tabela modeli kristal butik reina tabelaları
dünyanın en büyük açık hava reklamcılık firması jcdecaux şehir mobilyaları efsanesi

Dünyanın En Büyük Açık Hava Reklamcısı

JCDecaux

Dünyada 80 farklı ülkede şubesi olan 1964 de sektöre adım atmış 10.230 sabit çalışan personeli olup taşeron ve çözüm ortaklarıyla birlikte 100 binin üzerinde istihdam sağlamaktadır. Açık hava reklam yani diğer adıyla şehir mobilyalarını adını duyuran kurucusu Jean Claude Decaux dünyaya reklamcılığın değerini ve farkındalığını ortayan koyan kişilerden biridir.Firmasına ait yaklaşık 2000 üzerinde patenti bulunmaktadır. Bisiklet reklamının da lideridir.

Çindeki En Büyük Tabela Mühendislik Üreticisi

Cosun Sign Engineering Co. Ltd.

2004 yılında faaliyete geen Cosun sign; Endüstriyel reklam makina parkuru ile global dünya pazarına açılan büyük tabela üreticisidir. 20 yıldır sektörde olan ve 15 yıldır ihracat yapmakta olup uluslararası kalite standartlarında tabela üretimi yapmaktadır. Makinaları lazer kezim, cnc oyma, uv baskı, statik boya, sayısal kontrol delme, termoform, dökme tutkal, metal kesme, laminasyon, otomatik toz boyama, lazer kaynak vb. birbirinden farklı makina filosu ile gözleri doldurmaktadır.

dünyanın en büyük tabela fabrikası üreticisi cosun sign
türkiyenin en büyük tabela üreticisi nova reklam dekorasyon

Türkiye'nin En Büyük Reklam Şirketi

Nova Reklamcılık Dekorasyon San. ve Tic. A.Ş.

Türkiye’nin gurur kaynağı olan ve Dünyadaki reklamcılara meydan okuyan Nova Reklam 50 bin m2 kapalı üretim tesisi ve 10 bin m2 kapalı depolama alanı bulunan 500 yüzün üzerinde personeli olup tedarikçi, taşeron ve çözüm ortaklarıyla yaklaşık 5000 kişiye istihdam yaratmaktadır. Dünyadaki en büyük 50 reklam firması arasında yerini almış dev bir kuruluştur. 1978 yılında Kurtköy deki 60m2 atölyesinde sektöre adım atarak hızla büyüyen Nova 1987 de 6 bin m2 den 2 yeri 1991 de 12600m2 sonrası 2001 yılında ahşap atölyesini 10 bin m2 çıkartıp hepsini bir araya getirmek için Gebze deki yeni fabrikasını 60 bin m2 alanda hizmet veriyor.

Bizim Hayalimiz Sizin Yardımınızla Oluşacak

Bizde sizlerin Reklam Hayallerini gerçekleştirelim.

Hayalimiz için 7/24 Çalışıyoruz

Hizmette sınır tanımıyoruz. Var gücümüzle üretmeye devam ediyoruz. Sizin içinde, kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Satış ve Satış Sonrası Destek

Kaliteden ödün vermiyoruz. Sattığımız işin ve hizmetin arkasındayız. Garantisi bitse bile, servis hizmeti veriyoruz.

En İyi Olanlarla Çalışıyoruz

İşinde ve alanında uzman ve profesyonel ekipler ile çalışıyor, hayalimiz için yolumuza devam ediyoruz.

En İyi Sanatkarımız ve Ustalarımız

Ekibimizde sanatkar ustalarımıza ve personelimize değer veriyoruz. Çünkü onlarla birlikte büyüyoruz.

Güvenilir Partnerler ve Ortaklar

Sektörde güvenilir tedarikçilerimiz ve çözüm ortaklarımızla, uzun soluklu bir yola çıktık. Yolumuza devam ediyoruz.

Çözüm Ortaklarımız.

Reklamın lider markaları ile çalışıyoruz.