APAK REKLAM MİMARLIK AŞ

Markamı arıyorsunuz biz zaten MARKALARLA ÇALIŞIYORUZ. Bizi yakından tanımaya ne dersiniz! Biz Reklam | Tabela : Bizim UZMANLIK alanımız. Hakkımızdan biraz bahsedelim...

Kim Bu Reklamcı?

Hakkımızda

Apak Reklam Mimarlık AŞ. 15 yıldır sektörde reklam, tabela ve tanıtım faaliyeti vermektedir.

Kim Bu Reklamcı ? Tabela ve Reklam sektöründe kendini ıspatladıktan sonra, 2018 yılında Mimari Reklamcılık, Mobilya ve Dekorasyon işine de girmiştir. Oluşan talepler doğrultusunda hareket ederek müşterilerinin istekleri üzerine promosyon ürünleri ve özel butik çalışmalarda yapmaktadır.

Reklam Misyonumuz

Kimin Misyonu? Grubun içinde yer alan her birey, yaptığı işi en iyi, en doğru, en güzel nasıl yaparım diye düşünür ve mükemmele ulaşmak için çaba harcar. Kendisini geliştirirken çevresindekileri ve içinde bulunduğu kurumu da geliştirmek onun için yaşam biçimidir.
Grubumuzda çalışan bireyler birbirlerinden görev ve sorumlulukları açısından farklı olmakla beraber; onur, anlam ve insan hakları yönünden eşittirler. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak kuruluş ilkemizdir.

Reklam Vizyonumuz

Kimin Vizyonu ? Bulunduğumuz sektörde fark yaratan, yenilikçi ve kaliteyi uygun fiyata sunan lider firma olmak. Apak Reklam; oluşan ihtiyaçlar neticesinde maliyetleri düşürmek için, makina parkuruna sürekli ilaveler ve yenilikler yapmaktadır. Firmamızın temel pirensiplerinden biride, yeni ve yönlendirici fikirlere her zaman açık olmaktır. Hizmet branşlarımızla ilgili her konuda sizinle birlikteyiz.
Türkiye’yi geleneksel REKLAM çöplüğünden arındırmak ”Müşteri – Satıcı” ilişkisini ”Partner – Ortak” ilişkisi haline dönüştürmek. Müşterilerin hedeflerine ulaşabilmek için dile getiren çözümleri tasarlamak. En uygun fiyat – performans oranını başarmak.

Reklam Faaliyetleri

Apak Reklamı biraz daha yakından tanıyalım nasıl yapar! nerde yapar! neler yapar!

Kimin Faaliyetleri ? 1200 m2’ye yayılan 3 katlı binamızda günümüzün teknolojisinin son ürünleri olan iç ve dış mekan, Dijital Baskı makine parkurumuz ile, kaliteden taviz vermeden baskı fiyat maliyetini düşürme avantajlarına sahibiz.
Seçkin ve deneyimli imalat ve uygulama kadromuz sayesinde sürekli kendimizi geliştiriyor ve yeniliyoruz. İş politikamız; her zaman uygun maliyet, kaliteli malzeme ve işçilik en önemlisi zamanında yapılan iş teslimatıdır.

Reklam Tasarımları

Grafik Tasarım | Kurumsal Kimlik

Kimin Tasarımı ? Apak Reklam firma veya kurumunuzun reklam / tasarım hizmetlerini üstlenebilir. Deneyimlerimizi ön koşulsuz paylaşır ve üretimimizin sağlıklı sonuçlanması için seferber oluruz. Süreç içerisinde tüm reklam uygulamalarınızın kurum kimliğine uygun yürütülmesi temel prensibimizdir.
Gerekli tüm tasarım projelerinizi titizlikle hazırladıktan sonra ürünün üretim sürecinin doğru bir biçimde gerçekleşmesini sağlar ve teslimde de seçenekli çözümler sunarız. Aynı dili kullanmaya özen gösteririz. Hedefimiz konumunuzla ilgili harcadığınız emek ve zamanı en az seviyeye düşürmektir. Kurumunuzun dışında, ancak içerde gibi hizmet sunarız.

Reklam Üretimi ve satış sonrası destek

Uygulama ve Montaj

Kimin Uygulaması ? Satış sonrası tam hizmet; tasarım ve üretim aşamasından başlar. Bu nedenle satış sonrasında karşılaşılacak olası sorunları öngörerek üretim yapabilmek, bilgi birikimi ve deneyime sahip olmayı gerektirir. Kuruluşumuz uzmanı olduğu faaliyet alanında tüm personeli ile birlikte uluslararası bilgi ve deneyime sahip olduğunu, ürettiği ürünler ve gerçekleştirdiği projelerle ıspatlamıştır. Tasarım ve üretimde ilke edindiğimiz kaliteli hizmet prensibimiz satış sonrası destekle de devam etmektedir.
Ayrıca Tabela modellerinde her çeşit model yapmaktayız.

Bizi Tanımak İster Misiniz.

Kim Tanımak İster ? Tasarım, biçim ve içerik / form ve anlamın / estetik ve kullanımın dengeli birlikteliği ile anlam kazanır. Serbest piyasanın rekabet ortamında, içeriğin / anlamın / kullanımın önemini giderek yitirdiği; ancak albenisi yüksek, ışıltılı formların göz kamaştırdığı günümüz tasarım platformunda; ömrü kısa, kalitesinden ödün veren (hızlı) tüketim nesneleri, kuşkusuz ki işine saygı duyan tüm profesyonellerin ve kullanıcıların ortak endişesi haline gelmiş durumda. Bu eleştirel yaklaşıma büyük bir duyarlılıkla getirmeye çalıştırıyoruz çözüm, firmamız bünyesinde yine büyük bir titizlik ve ödünle oluşturduğumuz kurumsal kimliğimizle şekillendi.

Biz Apak Reklam indoor & outdoor, kurumsal oluşumlarına -en az kendi oluşumuna verdiği önemle? destek olduğu iş ortakları / müşterileriyle, farklı disiplinlerden gelen (Grafik Tasarımcı, İçmimar ve Mimarlardan oluşan) tasarım ekibi ile başlayan; alanında ihtiyaç duyduğu tüm teçhizatın ( CNC Router, Lazer kesim, Dijital baskı makineleri, Fırın boya, Demir ve alüminyum işleme, Kesim, Büküm vb. gibi) mevcut bulunduğu atölyesinde çalışan imalat ve montaj ekipleriyle birlikte destek veren profesyonel bir yaklaşımla ilişki kurmakta. Bu ilişki, aynı zamanda APAK REKLAM‘ın Anadolu yakasında sahip olduğu mekansal olanaklarla’da kuvvetlenmekte: Showroom, Tasarım departmanı ve Atölyelerin bir arada bulunduğu yaklaşık 1,200m2’lik yapı, iş ortaklarına / müşterilerine, danışmanlığın her aşamasında sanal ve reel imajlarla farklı alternatifler sunmakta.

Sınırları kalkarak globalleşen dünyanın ve artan bir ivme ile gelişen teknolojinin sunduğu olanakları takip halinde olan AR-GE ekibi, Türkiye’ki saygın üniversitelerde yapılmakta olan akademik çalışmaların yanı sıra; Avrupa, Amerika, Asya ve UzakDoğu piyasaları aracılığı ile de dinamizmini canlı tutmakta.

Hedefleri giderek artan, atölyesini ’’fabrika’’, tasarım departmanını ’’ajans’’ formasyonuna dönüştürmeyi hedefleyen kurumumuz, umarız sizlerle birlikte hedeflerine ulaşsın. Umarız heyecanımız, sizlerle birlikte çözüm ortağınız olarak desteklerinizle bizleri ve ekibimizi onurlandıracaktır. Hakkımızda sayfasının sonuna yaklaştınız teşekkürler. Youtube Kanalımız

Kim ? Apak Reklam Hakkımızda (The End)

Kim Bu Reklamcı ? Apak'la Şimdi Yakından Tam Tanışma Zamanı!
Ne dersin?

Neden Bizi Reklam'da Tercih Etmelisiniz!

Yaptığımız işler yapacağımız, Reklamlarınızı temsil ediyor.

Uygun Reklam Fiyatları

Her bütçeye uygun çözüm ve alternatif seçenekler sunuyoruz.

Reklam Danışmanınız Oluyoruz.

En etkili reklam alanlarını ve yeni reklam fikirleri sunuyoruz.

Reklam İşinde Uzman ve Deneyimli Ekipler

İşinde profesyonel olanlarla çalışıyoruz. Sorumluluğu biz alıyoruz.

Kalite Standartlarını En Üst Seviyeye Taşıyoruz.

Reklam malzemelerinde, en iyi ve kaliteli Markalarla çalışıyoruz.

Reklam Tecrübelerimiz

Deneyim yaratamazsınız. Bunu yaşamak zorundasın!

Reklam
since 2001
Tabela
since 2005
Araç Giydirme
since 2008
İmalat Üretim
since 2009
Dijital Baskı
since 2010
Dekorasyon
since 2016
Mobilya
since 2017
Mimarlık
since 2018
Reklam Bünyesinde Verdiğimiz Hizmetler
Reklam Hizmeti Verdiğimiz İş Kolları
Reklam işi hakkında konuşalım mı!

+90 216 521 1020

Hafta İçi Her gün 09:00 – 18:00

Yoksa kahve içelim, yemek yiyelim veya mangal yapalım!

Aydınlar Mh. Cumhuriyet Cd. No:27AY

Çekmeköy - İstanbul / Türkiye

Oda olmazsa Tabela | Reklam hakkında yazışalım!
info@apakreklam.com
apakreklam@gmail.com

Yeni müşterimiz olun veya isteğinizi bildirin.

Veya senin önerin varsa bize iletebilirsin.